Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

MAGAZYNIER 01/07/2019

ZADANIA:

  • obsługa magazynu nasiennego,
  • obsługa wózka widłowegou,
  • praca na systemie WMS.
  • POSZYKIWANY / POSZUKIWANA:

    • osoba, który stanie się częścią zespołu obsługującego magazyny nasion,
    • entuzjasta jazdy wózkiem widłowym,
    • człowiek dyspozycyjny, z którym można miło porozmawiać i popracować.

    CO OFERUJEMY:

    • zainwestujemy w Ciebie oraz Twoje doświadczenie, dlatego prócz wynagrodzenia otrzymasz dodatki frekwencyjne i możliwość udziału w kursach doszkalających,
    • cstabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

    Zapoznaj się klauzulą kandydatów do pracy w oparciu o RODO

    SP_READ_MORE

MECHANIK/UTRZYMANIE RUCHU - ogłoszenie nr 01/10/2019

WYMAGANIA:

  • podstawowa wiedza budowy maszyn,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • dodatki frekwencyjne,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Formularz zatrudnienia

Wybierz pliki
Size limit for each file is 8.00 EB

    OPERATOR AUTOMATU PAKUJĄCEGO - ogłoszenie nr 1/09/2019

    ZADANIA, m.in.:

    • obsługa automatu pakującego,
    • kontrolowanie jakości wytworzonego produktu,
    • realizacja zleceń produkcyjnych.

    WYMAGANIA:

    • umiejętności techniczne (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń)
    • dokładność, sumienność i zaangażowanie.

    OFERUJEMY:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • dodatek funkcyjny
    • dodatek frekwencyjny

    Jeżeli nie prowadzimy naboru na interesujące Cię stanowiska, ale:

    • jesteś dynamiczną i sumienną osobą,
    • lubisz wyzwania,
    • uważasz, że Twoja wiedza i doświadczenie przyczynią się do rozwoju naszej firmy,
    • wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@legutko.com.pl.

    Copyright © 2016  - W.Legutko. All rights reserved. Regulamin strony. Realizacja: 3motion - strony www wrocław

    63-930 Jutrosin, Nad Stawem 1F, tel. +48 65 548 28 12, fax +48 65 548 26 30, biuro@legutko.com.pl