Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

MAGAZYNIER 01/07/2019

ZADANIA:

  • obsługa magazynu nasiennego,
  • obsługa wózka widłowegou,
  • praca na systemie WMS.
  • POSZYKIWANY / POSZUKIWANA:

    • osoba, który stanie się częścią zespołu obsługującego magazyny nasion,
    • entuzjasta jazdy wózkiem widłowym,
    • człowiek dyspozycyjny, z którym można miło porozmawiać i popracować.

    CO OFERUJEMY:

    • zainwestujemy w Ciebie oraz Twoje doświadczenie, dlatego prócz wynagrodzenia otrzymasz dodatki frekwencyjne i możliwość udziału w kursach doszkalających,
    • cstabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu

    Zapoznaj się klauzulą kandydatów do pracy w oparciu o RODO

    SP_READ_MORE

Jeżeli nie prowadzimy naboru na interesujące Cię stanowiska, ale:

  • jesteś dynamiczną i sumienną osobą,
  • lubisz wyzwania,
  • uważasz, że Twoja wiedza i doświadczenie przyczynią się do rozwoju naszej firmy,
  • wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@legutko.com.pl.

Copyright © 2016  - W.Legutko. All rights reserved. Regulamin strony. Realizacja: 3motion - strony www wrocław

63-930 Jutrosin, Nad Stawem 1F, tel. +48 65 548 28 12, fax +48 65 548 26 30, biuro@legutko.com.pl