Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Teren pracy: północno-wschodnia Polska Ogłoszenie nr. 04/04/2018

ZADANIA, m.in.:

  • zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne,
  • orientacja na wynik,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej i znajomość lokalnego rynku,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjny system wynagradzania,
  • wynagrodzenie: stała podstawa + przejrzysty system prowizyjny,
  • samochód i inne narzędzia pracy.

SP_READ_MORE

Specjalista ds. ogrodnictwa - ogłoszenie nr 03/04/2018

  • kontrola poletkowa roślin ozdobnych,
  • przygotowanie nasion do wysiewu,
  • ocena tożsamości odmianowej roślin ogrodniczych,
  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie ogrodnicze lub rolnicze,
  • znajomość języka obcego,
  • odpowiedzialność, kreatywność, umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole,
  • prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę.

Jeżeli nie prowadzimy naboru na interesujące Cię stanowiska, ale:

  • jesteś dynamiczną i sumienną osobą,
  • lubisz wyzwania,
  • uważasz, że Twoja wiedza i doświadczenie przyczynią się do rozwoju naszej firmy,
  • wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@legutko.com.pl.