flaga pl
flaga rosji
flaga en


NASIONA

Rośliny ozdobne

Wyobraź sobie piękny ogród, pełen barw i zapachów... Niezwykłe kolory kwiatów cieszą wzrok, a ich cudowna woń działa na zmysły. Ogród ten to miejsce, w którym możesz odpocząć i poczuć bliskość natury. Jest wizytówką Twojego domu, efektem pracy i powodem do dumy. Ty też możesz stworzyć takie magiczne miejsce - Twój wymarzony ogród.

Korzystając z oferty naszej firmy możesz dokonać wyboru spośród wielu gatunków roślin ozdobnych. Znajdują się w niej zarówno nasiona popularnych roślin rabatowych, takich jak, np. aksamitka, maciejka czy bratek, jak i nasiona kwiatów niespotykanych. Corocznie poszerzamy ofertę o nowe odmiany, by każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie.

Warzywa

Uprawiając w ogrodzie warzywa zyskujesz pewność, że będą one wolne od środków chemicznych oraz pestycydów. Owoce i warzywa własnej produkcji stanowią gwarancję zdrowia, a ich uprawa może przynieść wiele satysfakcji.

Szukasz nasion, dzięki którym uzyskasz obfite plony? Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej nasiona popularnych oraz mniej znanych w Polsce warzyw, takich jak m.in. kard, kiwano czy pepino.

Zioła

Zioła wzbogacają smak potraw, nadając im wspaniały aromat. Posiadają również właściwości lecznicze, dlatego od lat stosuje się je jako składniki leków w medycynie ludowej.

W ofercie W.Legutko PH-N odnajdziesz nasiona wielu gatunków ziół, m.in. aromatycznego majeranku, pachnącej lawendy, uspokajającej melisy czy stewii - zioła dla diabetyków.

Nasiona na kiełki

Kiełki są źródłem cennych składników odżywczych, enzymów, soli mineralnych i witamin. Ich regularne spożywanie wpływa korzystnie na kondycję organizmu. W skład oferty firmy W. Legutko wchodzą nasiona na kiełki w postaci apetycznych mieszanek lub pojedynczych gatunków.

Baby Leaf - Młode Listki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośnikom zdrowego trybu życia oraz osobom, będącym na diecie, nasza firma wprowadziła serię nasion o nazwie BABY LEAF (MŁODE LISTKI). W jej skład wchodzą produkty, z których szybko i łatwo można otrzymać niskokaloryczną żywność w domowych warunkach.
Młode listki zawierają dużo witamin i soli mineralnych, co czyni z nich wartościowy składnik sałatek i kanapek. Ich uprawę można prowadzić przez cały rok, dzięki czemu na bieżąco uzyskuje się świeże, smaczne i pożywne warzywa.

To pierwsza tego typu linia asortymentowa na polskim rynku. Seria nasion "Baby leaf - Młode listki" została nagrodzona Złotym Medalem MTP.

 

Seria "Szybko i wygodnie", czyli taśmy, krążki i maty nasienne oraz nasiona otoczkowane

Seria nasion „Szybko i Wygodnie” obejmuje bogaty wybór gatunków i odmian nasion na taśmie, krążku i macie. Produkty wyróżnia: szybkość siewu (wystarczy położyć je na podłożu, przykryć ziemią i podlać obficie wodą, która rozpuszcza taśmę), wygoda użytkowania oraz ograniczenie pracochłonności upraw. Nasiona na taśmie, krążku i macie są rozmieszczone zgodnie z zalecaną rozstawą dla danego gatunku, dlatego nie trzeba już wykonywać przerywki. Mata nasienna jest tegoroczną nowością rynkową w Polsce, dostępną wyłącznie w ofercie firmy W. Legutko PH-N Sp. z o.o.

Seria "Szybko i wygodnie" została nagrodzona Złotym Medalem MTP w 2015 r.

 

NOWOŚĆ

SERIA DOMOWY OGRÓD

To nowa seria nasion firmy W. Legutko dostosowana do preferencji i potrzeb młodych ludzi. Powstała ona na bazie aktualnych trendów – ekologii, zdrowego trybu życia  i slow life. „Domowy Ogród” – 30 różnych gatunków nasion – to dowód na to, że w prosty sposób można stworzyć własny ogród w mieszkaniu, na balkonie lub tarasie. Opakowanie zawiera czytelne instrukcje dotyczące wysiewu i pielęgnacji. Produktom towarzyszą działania edukacyjne m.in. na nowym portalu www.domowyogrod.wordpress.com.


przejdź do e-sklepu

czytaj porady ogrodnicze

12
13
14