flaga pl
flaga rosji
flaga en


NASIONA

Rośliny ozdobne

Wyobraź sobie piękny ogród, pełen barw i zapachów... Niezwykłe kolory kwiatów cieszą wzrok, a ich cudowna woń działa na zmysły. Ogród ten to miejsce, w którym możesz odpocząć i poczuć bliskość natury. Jest wizytówką Twojego domu, efektem pracy i powodem do dumy. Ty też możesz stworzyć takie magiczne miejsce - Twój wymarzony ogród.

Korzystając z oferty naszej firmy możesz dokonać wyboru spośród wielu gatunków roślin ozdobnych. Znajdują się w niej zarówno nasiona popularnych roślin rabatowych, takich jak, np. aksamitka, maciejka czy bratek, jak i nasiona kwiatów niespotykanych. Corocznie poszerzamy ofertę o nowe odmiany, by każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie.

Warzywa

Uprawiając w ogrodzie warzywa zyskujesz pewność, że będą one wolne od środków chemicznych oraz pestycydów. Owoce i warzywa własnej produkcji stanowią gwarancję zdrowia, a ich uprawa może przynieść wiele satysfakcji.

Szukasz nasion, dzięki którym uzyskasz obfite plony? Zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej nasiona popularnych oraz mniej znanych w Polsce warzyw, takich jak m.in. kard, kiwano czy pepino.

Zioła

Zioła wzbogacają smak potraw, nadając im wspaniały aromat. Posiadają również właściwości lecznicze, dlatego od lat stosuje się je jako składniki leków w medycynie ludowej.

W ofercie W.Legutko PH-N odnajdziesz nasiona wielu gatunków ziół, m.in. aromatycznego majeranku, pachnącej lawendy, uspokajającej melisy czy stewii - zioła dla diabetyków.

NOWOŚĆ!

Baby Leaf - Młode Listki

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośnikom zdrowego trybu życia oraz osobom, będącym na diecie, nasza firma wprowadziła nową serię nasion o nazwie BABY LEAF (MŁODE LISTKI). W jej skład wchodzą produkty, z których szybko i łatwo można otrzymać niskokaloryczną żywność w domowych warunkach.
Młode listki zawierają dużo witamin i soli mineralnych, co czyni z nich wartościowy składnik sałatek i kanapek. Ich uprawę można prowadzić przez cały rok, dzięki czemu na bieżąco uzyskuje się świeże, smaczne i pożywne warzywa. Zależnie od gatunku, pierwszy zbiór przeprowadza się po 3-4 tygodniach, zazwyczaj gdy osiągną wysokość 8-10 cm.

To pierwsza tego typu linia asortymentowa na polskim rynku. Seria nasion "Baby leaf - Młode listki" została nagrodzona Złotym Medalem MTP.

przejdź do e-sklepu

czytaj porady ogrodnicze

12
13
14