flaga pl
flaga rosji
flaga en


CEBULE I KŁĄCZA

Rośliny ozdobne

W prostych słowach "mój ogród" ukrytych jest wiele znaczeń. To marzenie o miejscu pełnym barw i zapachów, które zachwyca swoim pięknem oraz wzbudza podziw wśród rodziny i znajomych. To pragnienie stworzenia własnego zakątka, stanowiącego miejsce relaksu oraz spotkań towarzyskich. To zbudowany własną pracą raj, prywatne dzieło sztuki, będące odbiciem charakteru właściciela oraz wizytówką jego domu.

Z myślą o pięknym ogrodzie, kwitnącym od pierwszych dni wiosny, powstała nasza oferta odmian cebulowych roślin ozdobnych do nasadzeń jesiennych. Dedykujemy ją wszystkim wielbicielom kwiatów, koneserom ogrodów oraz ogrodnikom, realizującym marzenie o stylowym "kawałku zieleni". Znajdujący się w niej bogaty asortyment odmian, został starannie wyselekcjonowany pod względem atrakcyjności odmian oraz jakości materiału kierowanego do sprzedaży. Duża liczba odmian zapewnia właścicielom ogrodów możliwość wyboru roślin ozdobnych dostosowaną do ich gustu. Z kolei jakość oferowanych cebulek stanowi gwarancję piękna kwiatów oraz obfitego kwitnienia.

W ofercie W.Legutko PH-N cebulek i kłączy roślin ozdobnych do nasadzeń wiosennych, znajduje się około 500 gatunków i odmian begonii, dalii, jaskrów, kalli, kanny, komeliny, liatry, lilii, kosaćców, mieczyków oraz wielu innych. Z kolei asortyment do nasadzeń jesiennych tworzą m.in. tulipany, narcyzy, hiacynty, szachownice i cebulice.

Oferowane rośliny rozmnażane wegetatywnie pakowane są w kapersy, eko torebki, kartony uchylne oraz zestawy.

przejdź do e-sklepu

czytaj porady ogrodnicze

12
13
14